10 ARGUMENTÓW PRZEMAWIAJĄCYCH ZA LUKSUSOWYMI PODŁOGAMI PROJECT FLOORS

  • Łatwe utrzymanie – bezproblemowe i niedrogie czyszczenie
  • Nie do pokonania – bardzo wytrzymała
  • Higieniczne wykonanie – odpowiednia dla alergików
  • Bogactwo wzornictwa – różnorodne wzory w autentycznej optyce drewna, kamienia i płytek umożliwiają uzyskanie prawie każdej koncepcji stylistycznej
  • Komfortowa – antypoślizgowa, ciepła dla stóp
  • Walory praktyczne – niewielka wysokość konstrukcyjna, idealna do renowacji podłóg
  • Zdrowa – brak szkodliwych plastyfikatorów
  • Elastyczna – naturalny odgłos chodzenia
  • Niewrażliwa na działanie wody – możliwość stosowania także w łazienkach i innych wilgotnych pomieszczeniach
  • Funkcja grzania – możliwość stosowania z ogrzewaniem podłogowym do 28°C

CO KAŻDY POWINIEN WIEDZIEĆ O NASZYCH LUKSUSOWYCH PODŁOGACH

Luksusowe podłogi PROJECT FLOORS są dostępne w wielu rozmaitych kolorach, stylach i sposobach montażu – z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. W naszej ofercie posiadamy dekory do każdego stylu – niezależnie od tego, czy jest to skandynawska jasność, czy raczej styl rustykalny i ciemny, imitacja drewna czy raczej kamienia, montaż prosto czy z wzorem. Dzięki temu nasi klienci mogą zaprojektować swoją restaurację lub hotel dokładnie według własnych wyobrażeń.  

PROJECT FLOORS Designboden individuell mit Logo in Gaststätte Fischgrät Holzoptik

Większa indywidualność dzięki układaniu wzorów

Marzysz o indywidualnej aranżacji? Być może właściwym rozwiązaniem jest podłoga ułożona z wzorem. Małe deski o specjalnych wymiarach umożliwiają np. wzór w klasyczną jodełkę. Wykładziny podłogowe PROJECT FLOORS tworzą niezliczone możliwości: różne wzory układania, połączenie różnych dekorów, zastosowanie intarsji – nic nie ogranicza Twoich pomysłów.   

<link en herringbone-installation _blank e-button-primary>Układanie w jodełkę (po angielsku)

PROJECT FLOORS Designboden im Hotelzimmer reinigungsleicht für Housekeeping Personal

Zalety luksusowych wykładzin w obszarze czyszczenia i higieny

Luksusowe wykładziny podłogowe PROJECT FLOORS można czyścić w łatwy i higieniczny sposób. Jako produkt z tworzywa sztucznego są one niewrażliwe na wodę i nie wymagają szczególnej ostrożności podczas codziennego czyszczenia. Ułatwia to sprzątanie podłogi po wizycie wielu gości wieczorem w restauracji i zapewnia gościom w pokoju hotelowym kojące uczucie pełnego komfortu boso. Alergicy docenią ponadto fakt, że na podłodze nie może zbierać się kurz, pyłki itp.

Instrukcja czyszczenia i pielęgnacji (po angielsku)

Wasserunempfindlicher Designboden im Bad

Efekt sprawiający wrażenie dużej powierzchni  

Ponieważ luksusowe wykładziny podłogowe PROJECT FLOORS są niewrażliwe na wodę, bez problemu można je układać jako dekorację w toaletach dla gości lub w łazience. Tworzą one jednolity i wysokiej klasy efekt sprawiający wrażenie dużej powierzchni. Ponadto unika się konieczności wyrównania różnicy wysokości między poszczególnymi obszarami. Ułatwia to układanie podłóg i zapobiega niepotrzebnym krawędziom, o które można się potknąć. 

<link en references hospitality-gastronomy _blank e-button-primary>Inne referencje (po angielsku)

PROJECT FLOORS Designboden im Hotelzimmer pflegeleicht und strapazierfähig Holzoptik hell

Wykładzina podłogowa samoleżąca – rozwiązanie problemu

Remont pokoju między pobytem kolejnych gości? Żaden problem z kolekcją niewymagającą klejenia LOOSE LAY COLLECTION. Zawsze gdy trzeba działać szybko lub gdy należy naprawić podłoże bez pozostawiania resztek, w grę wchodzą dekory z tej kolekcji. Luksusową podłogę można ułożyć bez czekania na wyschnięcie kleju i od razu można po niej chodzić. Również pod względem odgłosu kroków obecnie nie jest potrzebny dywan. Podkład PROJECT FLOORS zapewnia dodatkowe tłumienie odgłosu kroków. 

<link en products collection loose-lay-collection _blank e-button-primary>Do LOOSE LAY COLLECTION (po angielsku)

PROJECT FLOORS Designboden in einem Cafe Bestellsituation

Różne kolekcje do aranżacji świadomej kosztów

PROJECT FLOORS oferuje luksusowe wykładziny podłogowe z pięcioma warstwami użytkowymi o odpowiednich klasach obciążenia, idealnie dostosowanych do wymagań i warunków panujących w domu. Do obszarów o mniejszym obciążeniu, jak np. pokoje hotelowe, można zastosować dekory z kolekcji floors@home z warstwą użytkową 0,3 mm. Do obszarów częściej uczęszczanych, jak lobby czy restauracja, zalecamy dekory z kolekcji floors@work z warstwą użytkową 0,55 mm.  

<link en products _blank e-button-primary>Zobacz produkty (po angielsku)

INTERNETOWY PLANER PODŁÓG – ZOBACZ SWOJĄ LUKSUSOWĄ PODŁOGĘ W STANIE, JAKBY BYŁA JUŻ UŁOŻONA

Internetowy planer pomieszczenia – przetestuj w ciągu kilku sekund efekt różnych luksusowych podłóg winylowych 

Imitacja drewna, kamienia, betonu lub płytek – jeszcze nie wiesz, która luksusowa podłoga będzie najlepiej pasować do Twojego obiektu? 

Dzięki naszemu internetowemu planerowi podłóg możesz przetestować wygląd różnych wariantów w przykładowych pomieszczeniach i szybko znaleźć swoją wymarzoną podłogę oraz dobrać odpowiedni sposób montażu.   

Do planera pomieszczenia (po angielsku)

Designboden-Dunkel-Holzoptik
PROJECT FLOORS Designboden Bestellung

Nasz fotoserwis – zobacz swoją wybraną podłogę w Twoich pomieszczeniach, zanim zostanie ułożona

Ułożenie wzdłuż lub w poprzek, imitacja desek lub płytek – nasz fotoserwis zaprezentuje Ci wygląd nowej luksusowej podłogi u Ciebie jeszcze przed ułożeniem. 

Twoje zdjęcia są przygotowywane przez naszego dostawcę i możesz wykorzystać je w internetowym planerze pomieszczeń w cenie od 9,95 EUR.  

Do fotoserwisu (po angielsku)

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA DOTYCZĄCE LUKSUSOWYCH PODŁÓG

Gdzie można kupić luksusowe podłogi PROJECT FLOORS?

Gdzie można kupić luksusowe podłogi PROJECT FLOORS?

Luksusowe wykładziny podłogowe PROJECT FLOORS nie są sprzedawane w sklepach z materiałami budowlanymi. Można je nabyć wraz z profesjonalnym i indywidualnym doradztwem wyłącznie w wyspecjalizowanych sklepach. Z przyjemnością przekażemy informacje o lokalnych dystrybutorach.

Czym są ftalany lub plastyfikatory? Czy występują w Państwa luksusowych podłogach?

Czym są ftalany lub plastyfikatory? Czy występują w Państwa luksusowych podłogach?

Pierwotnie PCW jest twardym tworzywem sztucznym, które należy zmiękczyć i uelastycznić, aby mogło być ułożone jako podłoga. Chemikalia, które nadają PCW wymaganej elastyczności i miękkości, są nazywane „plastyfikatorami”. Ftalany (wymawiaj fta-lany) są typem plastyfikatorów, który jest najczęściej stosowany do produkcji wykładzin podłogowych PCW. Chociaż do tej pory – pomimo ogromnej ilości badań naukowych – nie ma udowodnionych opinii ekspertów, podejrzewa się, że ftalany mają wpływ na organizm ludzki i środowisko. 

Firma PROJECT FLOORS zrezygnowała dobrowolnie z wykorzystywania plastyfikatorów zawierających ftalany już na początku 2013 r. Jedną ze stosowanych alternatyw jest Hexamoll® DINCH®, opracowany przez BASF do zastosowań w bliskim otoczeniu człowieka, np. zabawek, opakowań żywności czy wyrobów medycznych. Za pośrednictwem punktu menu „Zrównoważony rozwój” można przejść do strony „Plastyfikatory”, gdzie znajduje się więcej informacji na ten temat.

Czy luksusowe wykładziny podłogowe są szkodliwe dla zdrowia?

Czy luksusowe wykładziny podłogowe są szkodliwe dla zdrowia?

Nasze luksusowe wykładziny podłogowe są regularnie sprawdzane pod kątem obecności szkodliwych substancji, takich jak metale ciężkie, i emisji (patrz również punkt menu „Klimat w pomieszczeniach”) i wykazują wartości znacznie poniżej prawnie dozwolonych limitów. Ponadto nasz zakład produkcyjny posiada certyfikację według normy ISO 9001 i 14001, co oznacza m.in., że do produkcji nie są wykorzystywane tworzywa sztuczne z recyklingu nieznanego pochodzenia, a jedynie granulaty, których skład można bez problemu sprawdzić. Dlatego stosowanie naszych wykładzin podłogowych nie może być w żaden sposób postrzegane jako szkodliwe dla zdrowia.

Czy luksusowe podłogi nadają się do pomieszczeń wilgotnych?

Czy luksusowe podłogi nadają się do pomieszczeń wilgotnych?

Nasze luksusowe podłogi można bez problemu stosować w pomieszczeniach wilgotnych, ponieważ dzięki niewrażliwości na wilgoć wykładziny nie pęcznieją i nie pękają. Luksusowa podłoga musi być przyklejona na całej powierzchni. Wykładziny samoleżące lub wykładziny układane na klik nie są wodoszczelne, w związku z czym wilgoć może przedostać się do podłoża.

Na ile ekologiczne są luksusowe podłogi PROJECT FLOORS?

Na ile ekologiczne są luksusowe podłogi PROJECT FLOORS?

PCW, zawierający jedynie 43% ropy naftowej, składa się tylko w niewielkim stopniu z nieodnawialnych zasobów. PCW składa się w 57% z chloru, który jest pozyskiwany z soli kamiennej i udostępniany w dużych ilościach. Chlor jest obecny w cząsteczce PCW w równie silnym wiązaniu chemicznym, jak w codziennie używanej soli kuchennej. Produkcja odbywa się w procesach energooszczędnych i wymaga znacznie mniej energii niż wiele produktów alternatywnych. Długa trwałość przy niskich kosztach utrzymania przyczynia się również do dobrego ogólnego bilansu energii wykorzystywanej do produkcji i użytkowania wykładzin podłogowych z PCW. (źródło: FEB)

Dlaczego zalecana jest wstępna konserwacja mimo fabrycznej powłoki PU?

Dlaczego zalecana jest wstępna konserwacja mimo fabrycznej powłoki PU?

Fabryczna powłoka PU nie zastępuje wstępnej konserwacji po ułożeniu, lecz zapewnia jedynie ochronę podczas etapu układania. Ponieważ wykonane fabrycznie zabezpieczenie PU jest – z uwagi na proces produkcyjny – znacznie cieńsze niż nakładana później warstwa ochronna, zaleca się jednoznacznie wstępną konserwację w obiektach komercyjnych w celu uniknięcia późniejszych reklamacji. Ponadto podczas wstępnej konserwacji przy użyciu odpowiednich dodatków uwzględnia się także indywidualne użytkowanie obiektu, co pozwala uniknąć na przykład przebarwień w salonie fryzjerskim czy w gabinecie lekarskim. Aby uzyskać poradę dotyczącą zalecanej wstępnej konserwacji w danym przypadku, prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego lub zwrócenie się do działu techniki aplikacji. 

Także w obszarze mieszkalnym można wykonać dodatkowe zabezpieczenie, aby uzyskać tzw. „warstwę na straty”. Ponadto poprawi to jeszcze bardziej właściwości związane z łatwością czyszczenia i osiadaniem zanieczyszczeń. Informacje na temat możliwości, które są odpowiednie w obszarze prywatnym, można uzyskać od swojej firmy zajmującej się układaniem podłóg. W przypadku pytań jesteśmy oczywiście również do Państwa dyspozycji.

<link en footer faq _blank>więcej FAQ (po angielsku)

Czy masz jeszcze jakieś pytania? Z przyjemnością na nie odpowiemy!
Tatjana Navarro & Yvonne Schlarp

+49 2233 9687-0
Bezpłatne porady:
od poniedziałku do czwartku: od 8:00 do 17:00
w piątki: od 8:00 do 15:30

Napisz e-mail

Showroom für Designbelag in der Firmenzentrale Hürth