10 DŮVODŮ PRO DESIGNOVÉ PODLAHY OD PROJECT FLOORS

  • Snadná údržba – snadno a levně se čistí
  • Snáší zátěž – extrémně odolná
  • Hygienická – vhodná pro alergiky
  • Všestranná – nespočet různých stylů se vzhledem pravého dřeva, kamene, betonu a dlaždic umožňuje téměř jakoukoli návrhovou koncepci
  • Komfortní – neklouzavá, teplá pro nohy
  • Praktická – nízká konstrukční výška, ideální pro renovace podlah
  • Zdravá – bez škodlivých změkčovadel
  • Pružná – přirozená pochozí hlučnost
  • Odolná proti vodě – vhodná i do koupelen a jiných vlhkých místností
  • Hřejivá – možné podlahové vytápění do 28°C

CO JSTE KDY CHTĚLI VĚDĚT O NAŠICH DESIGNOVÝCH PODLAHÁCH

Designové podlahy PROJECT FLOORS jsou k dispozici v mnoha různých barvách, stylech a způsobech pokládky – zaručeně zde najdete i něco pro sebe. Zda skandinávsky světlá nebo spíše rustikální a tmavá, zda vzhled dřeva nebo raději kamene, zda na vazbu nebo jako vzor, pro každý styl se najde vhodný dekor, který umožní utvářet vaši restauraci nebo hotel zcela podle vašich představ.  

PROJECT FLOORS Designboden individuell mit Logo in Gaststätte Fischgrät Holzoptik

Pokládka do vzorů pro větší osobitost

Přejete si individuálnější přístup? Pak může být pokládka do vzorů přesně to správné. Malé lamely ve zvláštních rozměrech umožňují například klasickou pokládku do stromečku. Podlahové krytiny od PROJECT FLOORS nabízí nesčetné možnosti: různé vzory pokládky, kombinace různých dekorů, použití intarzií – vašim nápadům se nekladou žádné meze. 

<link en herringbone-installation _blank e-button-primary>Pokládka do stromečku (v angličtině)

PROJECT FLOORS Designboden im Hotelzimmer reinigungsleicht für Housekeeping Personal

Designové krytiny bodují na úseku čištění a hygieny

Designové podlahové krytiny PROJECT FLOORS lze snadno a hygienicky čistit. Jako plastový výrobek jsou odolné proti vodě a při každodenním čištění není třeba přílišná opatrnost. To usnadňuje úklid podlahy po rušném večeru v restauraci a dává hostu v hotelovém pokoji uklidňující pocit, aby se dobře cítil i naboso. Alergici navíc ocení, že na podlaze se nemůže zachytávat prach, pyl apod.

K pokynům pro čištění a ošetřování (v angličtině)

Wasserunempfindlicher Designboden im Bad

Optika zvýrazňující prostor  

Protože designové podlahové krytiny PROJECT FLOORS jsou odolné proti vodě, můžete dekor bez problémů protáhnout až na toalety pro hosty nebo do koupelny. To vytváří jednotný a vysoce kvalitní vzhled s dojmem velkorysého prostoru. Navíc se tak eliminuje nutnost vyrovnávat rozdíl ve výšce mezi jednotlivými prostorami. Pokládka podlahy je tak jednodušší a nevznikají zbytečné hrany, o které se může zakopnout. 

<link en references hospitality-gastronomy _blank e-button-primary>Další reference (v angličtině)

PROJECT FLOORS Designboden im Hotelzimmer pflegeleicht und strapazierfähig Holzoptik hell

Volně ležící designová podlahová krytina – problém vyřešen

Renovovat pokoj mezi návštěvou dvou hostů? S nelepenou LOOSE-LAY COLLECTION žádný problém. Kdykoli je třeba rychlá práce, nebo se podklad musí opět beze zbytku obnovit, vstupují do hry dekory této kolekce. Designovou podlahu lze položit bez prodlevy potřebné k schnutí lepidla a lze po ní ihned chodit. Ani s ohledem na kročejový hluk není již dnes nutný žádný koberec. Podklad při pokládce PROJECT FLOORS zajistí dodatečné tlumení kročejového hluku. 

<link en products collection loose-lay-collection _blank e-button-primary>K LOOSE-LAY COLLECTION (v angličtině)

PROJECT FLOORS Designboden in einem Cafe Bestellsituation

Různé kolekce pro nákladově uvědomělé ztvárnění

PROJECT FLOORS nabízí designové podlahové krytiny s pěti užitnými vrstvami v odpovídajících třídách zatížení, dokonale přizpůsobené specifickým potřebám a okolnostem vašeho domova. Pro méně namáhané úseky, jako jsou například hotelové pokoje, jsou vhodné dekory kolekce floors@home s nášlapnou vrstvou 0,3 mm. Pro frekventovanější místa, jako je vstupní hale nebo restaurace, doporučujeme dekory kolekce floors@work s nášlapnou vrstvou 0,55 mm. 

<link en products _blank e-button-primary>Zobrazit produkty (v angličtině)

ONLINE PLÁNOVAČ PODLAH – PODÍVEJTE SE NA SVOU DESIGNOVOU PODLAHU, JAKOBY JIŽ BYLA POLOŽENÁ

Online plánovač prostor – otestujte za pár sekund dojem různých vinylových designových podlah

Vzhled dřeva, kamene, betonu nebo dlaždic – Ještě nevíte, jaká designová podlaha se nejlépe hodí do vašeho objektu? 

S naším online plánovačem podlah můžete otestovat různé varianty v ukázkových pokojích, jak se jeví v prostoru, a rychle najít požadovanou podlahu a vhodný způsob pokládky.  

K plánovači prostor (v angličtině)

Designboden-Dunkel-Holzoptik
PROJECT FLOORS Designboden Bestellung

Naše fotoslužba – podívejte se na požadovanou podlahu již ve svých prostorách před vlastní pokládkou 

Vzhled podélně nebo příčně položených rustikálních podlahových prken nebo dlaždic, naše fotoslužba vám prozradí již před pokládkou, jak bude nová designová podlaha u vás vypadat. 

Náš poskytovatel služby vám připraví vaše fotografie pro použití v online plánovači podlah za poplatek od 9,95 EUR.  

K fotoslužbě (v angličtině)

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY K DESIGNOVÉ PODLAZE

Kde mohu zakoupit designové podlahy PROJECT FLOORS?

Kde mohu zakoupit designové podlahy PROJECT FLOORS?

Designové podlahové krytiny PROJEKT FLOORS nejsou distribuovány prostřednictvím obchodů se stavebními potřebami. Dostanete je spolu s tím nejlepším možným a osobním poradenstvím výhradně ve specializovaných obchodech. Rádi vám sdělíme místo ve vašem okolí, kde si je můžete pořídit. 

Co jsou ftaláty nebo změkčovadla a vyskytují se ve vašich designových podlahách?

Co jsou ftaláty nebo změkčovadla a vyskytují se ve vašich designových podlahách?

PVC je původně tvrdý plast, který se musí změkčit a zvláčnit, dříve než ho lze pokládat jako podlahu. Chemikálie, které PVC dodávají potřebnou pružnost a měkkost, se nazývají „změkčovadla“. Ftaláty představují druh změkčovadla, které se používá k výrobě podlahových krytin z PVC nejčastěji. Ačkoli navzdory enormnímu počtu vědeckých studií neexistují až do současnosti žádná průkazná pojednání, jsou ftaláty podezřelé z vlivu na lidský organismus a životní prostředí. 

Společnost PROJEKT FLOORS upustila již na začátku roku 2013 dobrovolně od používání změkčovadel s obsahem ftalátů. Jednou z používaných alternativ je látka Hexamoll® DINCH®, která byla vyvinuta firmou BASF pro aplikace přicházející do těsného kontaktu s lidmi, např. pro hračky, obaly potravin nebo výrobky v medicíně. Prostřednictvím bodu menu „Udržitelnost“ se dostanete na stránku „Změkčovadla“ s dalšími informacemi k tomuto tématu.

Nejsou designové podlahové krytiny zdraví škodlivé?

Nejsou designové podlahové krytiny zdraví škodlivé?

Naše designové podlahové krytiny jsou pravidelně testovány na škodlivé látky, např. těžké kovy a emise (viz též bod menu „Pokojové klima“) a vykazují přitom hodnoty, které jsou podstatně nižší než zákonné limity. Kromě toho je naše výrobní místo certifikované podle ISO 9001 a 14001. To mj. znamená, že se pro výrobu nepoužívají žádné recyklované plasty neznámého původu, ale jen granuláty dokonale vysledovatelného složení. Použití našich podlahových krytin nelze tudíž v žádném případě považovat za zdraví škodlivé.

Jsou designové podlahy vhodné pro vlhké prostory?

Jsou designové podlahy vhodné pro vlhké prostory?

Naše designové podlahy lze bez problémů používat ve vlhkých prostorách, neboť díky odolnosti proti vlhkosti krytiny nebobtnají ani nepraskají. Designové podlahy se musí lepit celoplošně. Volně ležící podlahy nebo krytiny typu click nejsou vodotěsné, takže se pod ně může dostat vlhkost.

Do jaké míry jsou designové podlahy PROJECT FLOORS ekologické?

Do jaké míry jsou designové podlahy PROJECT FLOORS ekologické?

S podílem ropy pouhých 43 % představuje podíl neobnovitelných zdrojů v PVC jen malou část. Z 57 % je v PVC zastoupen chlor, který se získává z kamenné soli, a je k dispozici ve velkém množství. Chlor je chemicky vázán v molekule PVC stejně silně jako u každodenně používané kuchyňské soli. Výroba probíhá v energeticky úsporných procesech s výrazně nižší spotřebou energie než u mnohých alternativních produktů. Dlouhá životnost s nízkými náklady na údržbu také přispívá k dobré celkové bilanci energie na výrobu a použití podlahovin z PVC. (Zdroj: FEB)

Proč doporučujete prvotní ošetření navzdory PU povlaku?

Proč doporučujete prvotní ošetření navzdory PU povlaku?

PU povlak z výroby není náhradou za prvotní ošetření po pokládce, ale slouží jen jako ochrana ve fázi instalace. Vzhledem k tomu, že výrobní tloušťka PU povlaku naneseného v závodě je mnohem tenčí než dodatečně nanesená ochranná vrstva, důrazně doporučujeme zejména v komerčním sektoru provést prvotní ošetření k zamezení pozdějších reklamací. Kromě toho je možné při prvotním ošetření vhodnými přísadami zohlednit individuální využívání objektu, aby se např. zabránilo změnám odstínu v kadeřnických salonech nebo ordinacích. Pro konzultaci, jaké prvotní ošetření doporučit ve vašem případě, použijte náš kontaktní formulář nebo se obraťte na našeho aplikačního technika. 

Dokonce i v soukromých obytných prostorách lze provést dodatečnou konzervaci, aby vznikla takzvaná „obětovaná vrstva“. Kromě toho se dále zlepší vlastnosti, pokud jde o snadné čištění a ulpívání nečistot. V souvislosti s tím se jednoduše informujte u specializovaných podlahářů, jaké možnosti mají smysl v soukromém sektoru. Přirozeně i my rádi zodpovíme vaše dotazy.

<link en footer faq _blank>Další často kladené otázky (v angličtině)

Máte další otázky? Rádi vám poradíme!
Tatjana Navarro & Yvonne Schlarp

+49 2233 9687-0
Bezplatné poradenství:
Pondělí až čtvrtek: 8:00 až 17:00
Pátek: 8:00 až 15:30

Napsat e-mail

Showroom für Designbelag in der Firmenzentrale Hürth